Main menu

SPA

W Salonie Kosmetycznym „Natura” w Tychach dbamy o Twoje ciało i duszę.

Kosmetyka to nasza pasja, którą dzielimy się z Klientami. Jesteśmy fachowcami i artystami – łączymy nową technologię sprzętu i kosmetyków z dbałością o każdy szczegół. Nasze przywiązanie do estetyki widoczne jest w przyjemnie urządzonych wnętrzach i odprężającej atmosferze.

Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu potrafimy profesjonalnie zająć się Twoim ciałem. Stawiamy na ciągły rozwój, podnosząc swoje kwalifikacje w licznych kursach i szkoleniach. Śledzimy na bieżąco nowinki techniczne, by oferować zabiegi najwyższej klasy.

Odpowiednie kosmetyki pomagają nam wydobyć piękno, sprawiając, że efekty zabiegu są widoczne na długo po wyjściu z salonu:

  • Norel – Laboratorium Kosmetyczne Norel istnieje na rynku już od ponad 50 lat, specjalizując się w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Współpracuje z dermatologami i kosmetologami, dbając o najwyższą skuteczność preparatów. Jako pierwsi w Polsce 15 lat temu wprowadzili na rynek kosmetyki wyszczuplające do walki z cellulitem i rozstępami. Dziś firma słynnie z innowacyjności i oryginalnych receptur. W gabinetach kosmetycznych i salonach SPA wykorzystywanych jest aż 30 linii zabiegowych kosmetyków.
  • Bandi – to znana i ceniona firma, która od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Nieustannie prowadzi badania kosmetologiczne i wykorzystuje surowce najwyższe jakości. Stawia na jakość w parze z nowoczesnością.
  • Dr. Temt – firma z długoletnią tradycją. Założona w 1946 roku we Wiedniu, dziś dostarcza kosmetyki do uzdrowisk i gabinetów kosmetycznych do ponad 70 krajów na całym świecie. Wykorzystuje bogactwo naturalnych składników, by w zdrowy i skuteczny sposób pielęgnować skórę.

Masz ochotę na relaksacyjny masaż? Tychy – tylko tu odprężysz się i zadbasz o swoją skórę.
A efekty będziesz mogła podziwiać na długo po wyjściu z salonu!
Poznaj naszą ofertę! Zadzwoń i umów się na wizytę! Tel.: 507 53 77 63.

Zapraszamy do naszych Salonów:
ul. Kościuszki 24 (Hotel Stara Poczta Tychy).